Bouwplan Zuidsingel naar de rechter

Het bestuur van de wijkvereniging is naar de rechter gestapt naar aanleiding van de verstrekte bouwvergunning voor een appartementen complex aan de Zuidsingel. Wij vinden dat het college zich aan haar toezegging noet houden om de parkeerdruk in onze wijken niet verder op te voeren.

 

De communicatie met de gemeente verloopt zeer moeizaam. De commissie beroep en bezwaar constateerde al dat brieven niet worden beantwoord of naar de verkeerde afdeling gestuurd. Zij adviseerde de gemeente om zorgvuldiger om te gaan met brieven van burgers. Voor ons bestuur is dit niet voldoende, wij staan er op dat bezwaren op een correcte manier worden afgehandeld. De commissie beroep en bezwaar vindt dit geen reden om de procedure over te doen. Volgens hen zouden de bezwaren niets uitmaken voor de uiteindelijke beslissing en hoeft het college dit dus niet te behandelen. Dit oordeel leggen wij graag voor aan de bestuursrechter.

 

Het volledige persbericht is HIER te vinden.

 

Het bezwaarschrift is HIER te vinden.