Leukste wijk van Leiden: officieel

Op woensdag 5 oktober organiseerde de ziel van Leiden een pitch-wedstrijd. Iedereen mocht in 2 minuten vertellen waarom haar wijk de leukste van Leiden is.

 

 

 

Het hart van de stad kan alleen kloppen door de interesses en initiatieven voor de eigen omgeving die vanuit alle Leidse wijken ontstaan. Cynthia Schild pitchde voor onze wijk. Voor de bewoners komt het niet als een verrassing dat zij de aanwezige ervan kon overtuigen dat onze wijk de beste is. Met een boeiend verhaal over de Goeie Mie wijkfilm was  het snel duidelijk wat onze wijk zo bijzonder maakt. De film gaat 30 oktober in premiere op het Leids Film Festival.

 

De prijs is een originele cartoon en een optreden in een stripverhaal. Dat onze wijk de leukste is was al voldoende waardering.